Deze bureaustoel biedt ergonomische en comfortabele zitervaring aan professionals die lange uren op kantoor doorbrengen. Het voordeel van deze bureaustoel is dat het ontworpen is met verschillende verstelbare functies zoals zithoogteverstelling, zitdiepteverstelling, hoogte en breedte verstelbare armsteunen en hoogte verstelbare lendesteun, wat zorgt voor een goede ondersteuning van de rug en de onderrug en het voorkomen van gezondheidsproblemen zoals nek- en rugpijn. De mesh rug en gestoffeerde zitting zorgen voor een ademend en comfortabel gevoel tijdens het zitten, terwijl het tiltmechaniek met synchroonverstelling en permanent rugcontact de juiste houding bevorderen en de gewichtsafhankelijke neiginstelling ervoor zorgt dat het lichaamsgewicht optimaal wordt verdeeld tijdens het zitten. De stoel is bovendien getest en gecertificeerd volgens de NEN-EN 1335-1:20 norm en de stof en foam zijn brandvertragend, waardoor deze bureaustoel een veilige en betrouwbare keuze is voor elke professionele werkplek.
| Artikelnummer | 1190846 |
| EAN/UPC | 8717306290937 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 460 mm |
| Breedte zitting | 520 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 2200 g |
| Hoogte rugleuning | 530 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaustoel, 1 x Handleiding |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | ATO-600-NEN-BM-BB |
| Merk | Schaffenburg |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 490 mm – 590 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 590 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch synchroonmechanisme
- 3D verstelbare armleuningen
- Ademend mesh rugleuning
- Hoogte-verstelbare lendesteun
- Zithoogte en diepte verstelbaar
- Brandvertragende stof en foam
- Synchroon verstellingsmechanisme
- Gewichtsafhankelijke neiginstelling
- Geschikt voor langdurig gebruik
- NEN-EN 1335 gecertificeerd






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.