Wanneer u een kluis nodig heeft die niet alleen geschikt is voor in uw bedrijf, maar ook voor thuis dan is deze Phoenix HS1051E inbraakwerende kluis uit het Neptune serie wat u zoekt. De kluis bestaat uit een dubbelwandinge constuctie met anti boorplaten en u kunt de kluis aan de vloer bevestigen met de meegeleverde bevestigingsbouten, zelfs betonnen vloeren zijn geen probleem. De afmetingen van de inbrkaawerende kluis zijn 50 x 34,5 x 34 cm en hij is afgewerkt met een krasvaste grijze verf.
U krijgt niet alleen een inbraakveilige opslagruimte tot 24 liter maar het geeft uw papieren ook tot 30 minuten bescherming bij brand. Deze Neptune HS1051E Phoenix inbraakwerende kluis heeft een contante gelddekking van maximaal €10.000 en een dekking van maximaal €65.000. bij waardevolle spullen.
Deze kluis heeft het ECB.S. (European Certification Boards-Security) certificaat.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 1000303 |
| EAN/UPC | 5032548005471 |
| Afmetingen | 500 (B) x 345 (D) x 340 (H) mm |
| Binnenbreedte | 424 mm |
| Binnendiepte | 216 mm |
| Binnenhoogte | 262 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 30 min. |
| Capaciteit | 24 L |
| Gewicht | 104000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief | 1 kluis |
| Inclusief batterij(en) | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | HS1051E |
| Merk | Phoenix |
| Model | HS1051E |
| Product Type | Inbraakwerende kluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 65.000 € |
Belangrijkste specificaties
- Inbraakwerend met anti-boorplaten
- Elektronisch slot voor extra veiligheid
- 30 minuten brandbescherming
- 24L opslagcapaciteit
- Geschikt voor thuis en bedrijf
- Krasvaste grijze verf
- Bevestiging aan vloer mogelijk
- Max. €10.000 contant dekking
- Max. €65.000 waarde item dekking
- Gratis levering tot aan de deur
Krijg de beste beveiliging met Phoenix
Geef uw eigendommen de veiligheid die ze nodig hebben en verdienen met het hoogwaardige Neptune assortiment van Phoenix.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.