Phoenix Titan II FS1283E brand & Security Safe met elektronisch slot. De kluis is voorzien van vier interne belangrijke haken, een hoogte verstelbare plank en trek lade. Afmetingen: H515 x W400 x D440 mm. De kluis is wit van kleur.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 7674942 |
| EAN/UPC | 5032548003408 |
| Aantal Haken | 4 Haakjes |
| Aantal laden | 1 Lade |
| Aantal legborden | 1 Plank |
| Afmetingen | 400 (B) x 440 (D) x 515 (H) mm |
| Binnenbreedte | 300 mm |
| Binnendiepte | 300 mm |
| Binnenhoogte | 410 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 60 min. |
| Capaciteit | 36 L |
| Dikte kluisdeur | 75 mm |
| Geschikt voor | Documenten en digitale media |
| Gewicht | 53000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief batterij(en) | Ja |
| Kleur | Wit |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | FS1283E R2 |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalsterkte | 1 mm |
| Merk | Phoenix |
| Model | FS1283E |
| Product Type | Brandwerende kluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 2.500 € |
Belangrijkste specificaties
- Elektronisch slot voor eenvoudige toegang
- Brandbestendig tot 60 minuten
- Inhoud van 36 liter
- Verstelbare plank voor flexibele opslag
- Inclusief handige trek lade
- Voorzien van vier interne haken
- Solide constructie voor maximale veiligheid
- Compacte afmetingen voor veelzijdige plaatsing
- Stijlvolle witte afwerking
- Eenvoudige levering tot de deur
Veilig tegen inbraak en brand
Uw waardevolle papieren en spullen altijd veilig opgeborgen.































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.