De Phoenix Fire Fighter FS0444K stelt nieuwe normen voor brand- en veiligheidsbescherming en is een ideale kluis voor kleine tot middelgrote ondernemingen. Brandbeveiliging (Papier) – Getest volgens Zweeds NT Fire 017 – 120 Paper, biedt tot 120 minuten brandbeveiliging voor papieren documenten. Brandbeveiliging (Digitale media) – Getest volgens MTC – DIP120 – 60DM brandtestnorm, biedt 60 minuten brandbeveiliging voor digitale media, DVD’s, USB-geheugenstick en harde schijven. Veiligheidsbescherming – De kluis wordt aanbevolen voor een geldrisico van €2.500,00 of €25.000,00 aan waardevolle spullen.
Valtest – Brand- en impacttest vanaf 9,1 meter voor weerstand tegen de impact van een val door de brandende vloeren van een gebouw. Uitrusting – Elke kluis is voorzien van een in hoogte verstelbare plank en een afsluitbare lade voor geld en waardepapieren. Vergrendeling – Voorzien van een hoogwaardig sleutelslot met twee sleutels. Bevestiging – Klaar voor vloerbevestiging met meegeleverde bevestigingsbouten voor beton. SPECIALE FUNCTIES – Uitgerust met automatische deurvergrendeling. Kleur – Afgewerkt in een hoogwaardige krasbestendige lak RAL9003 Wit.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 1183555 |
| EAN/UPC | 5032548011243 |
| Afmetingen | 655 (B) x 560 (D) x 1.160 (H) mm |
| Binnenbreedte | 475 mm |
| Binnendiepte | 350 mm |
| Binnenhoogte | 980 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 120 min. |
| Capaciteit | 162 |
| Gewicht | 228000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief | 1 x Datakluis, bevestigingsmateriaal |
| Inclusief batterij(en) | Nee |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | FS0444K |
| Materiaalsterkte | 2 x 1 mm |
| Merk | Phoenix |
| Model | FS0444K |
| Product Type | Datakluis |
| Sluitmechanisme | Sleutel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.