Stapelbare kuipstoel. Deze kuipstoel is een lichtgewicht, hij is stapelbaar en bestand tegen intensief gebruik. De schaal van de kuipstoel is gemaakt van duurzaam polypropyleen. Set: 4 stuks. Kleur: grijs. De stoel wordt gemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 3208848 |
| EAN/UPC | 9210134729 |
| 2. Number per UOM | 4 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte rugleuning | 440 mm |
| Breedte zitting | 440 mm |
| Hoogte rugleuning | 370 mm |
| Hoogte zitting | 475 mm |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Stapelbare stoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 400 |
Belangrijkste specificaties
- Lichtgewicht ontwerp
- Stapelbaar voor eenvoudige opslag
- Set van 4 stoelen
- Duurzaam polypropyleen materiaal
- Bestand tegen intensief gebruik
- Moderne grijze kleur
- Wordt gemonteerd geleverd
- Comfortabel kuipontwerp
- Onderhoudsvriendelijk
- Geschikt voor binnen en buiten
Stevig en stapelbaar
Deze stevige kuipstoeltjes bieden extra zitplekken wanneer u ze nodig heeft. Omdat ze niet veel wegen zijn ze extra gemakkelijk in gebruik.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.