Deze ergonomische bureaustoel van Nowy Styl, met comfortabele zitdiepteverstelling, heeft een beklede zitting en rugleuning (vormschuim), en een onderstel van gepolijst aluminium. Maximaal gewicht gebruiker is 110 kg.
De stoel heeft een hoogte van 98-118 cm. De rugleuninghoogte is 52 cm, de zithoogte 42-55 cm, de zitbreedte 46 cm, de zitdiepte 20 – 28 cm en de armleuninghoogte 20 – 28 cm.
De Nowyd-draaistoel wordt geleverd met 65 mm wielen die geschikt zijn voor harde vloeren.
| Artikelnummer | 1228799 |
| EAN/UPC | 5901747575415 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Multikleur |
| Breedte zitting | 460 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21133 g |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zilver, zwart |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | WBN30-WK9U-AACY89-020300 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 980 mm – 1180 mm |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch synchroonmechanisme
- Comfortabele zitdiepteverstelling
- Hoogteverstelbare armsteunen
- Hoogteverstelbare zitting
- Beklede zitting en rugleuning
- Onderstel van gepolijst aluminium
- Geschikt voor harde vloeren
- Geschikt voor gebruikers tot 110 kg
- Voorzien van 65 mm wielen
- Strak en modern ontwerp


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.