De bezoeker stoel ISO Swing is stevig en comfortabel. Met cantilever frame, verchroomd en stapelbaar. Inclusief anti-tip glijders. Ergonomische rugleuning. Kleur: zwart. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 6862815 |
| EAN/UPC | 5901747550269 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 475 mm |
| Breedte zitting | 475 mm |
| Hoogte rugleuning | 360 mm |
| Hoogte zitting | 470 mm |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | WCI01-Q64Z-A |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bezoekersstoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Bezoekersstoel |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 415 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomische rugleuning
- Comfortabel stoffen zitvlak
- Stevig cantilever frame
- Verchroomd voor een moderne look
- Stapelbaar ontwerp voor eenvoudige opslag
- Anti-tip glijders voor veiligheid
- Geschikt voor diverse ruimtes
- Eenvoudig zelf te monteren
- Tijdloze zwarte kleur
- Onderdeel van een set van 2 stoelen
De handige Cantilever bezoekersstoel
De handige Cantilever bezoekersstoel















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.