Nowy Styl conferentiestoel. Deze conferentiestoel is stapelbaar en koppelbaar. De conferentiestoel heeft een stalen onderstel met een doorsnede van 2 cm en de bekleding is van 100% polyacryl. Kleur: rood. Hoeveelheid: 4 stuks. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 2167665 |
| EAN/UPC | 5900978075534 |
| 2. Number per UOM | 4 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Rood |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 470 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 340 mm |
| Hoogte zitting | 500 mm |
| Kleur | Rood |
| Made In | Europe |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bezoekersstoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 570 |
Belangrijkste specificaties
- Stapelbaar voor gemakkelijke opslag
- Koppelbaar voor flexibele zitopstelling
- Stalen onderstel van 2 cm doorsnede
- 100% polyacryl bekleding
- Set van 4 stoelen
- Stijlvolle rode kleur
- Ongemonteerd geleverd
Nemen niet veel ruimte in tot u ze nodig heeft
Het zou zonde zijn als stoelen die slechts af en toe gebruikt worden veel ruimte in beslag nemen. Ga dan voor een stapelbaar alternatief waarop uw gasten en medewerkers toch prima kunnen zitten wanneer nodig.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.