Nowy Styl Conferentiestoel. Deze conferentiestoel is stapelbaar en koppelbaar. De conferentiestoel heeft een stalen onderstel met een doorsnede van 2 cm en de bekleding is van 100% polyacryl. Kleur: grijs. Hoeveelheid: 4 stuks. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 2167852 |
| EAN/UPC | 4045513134695 |
| 2. Number per UOM | 4 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte rugleuning | 470 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 340 mm |
| Hoogte zitting | 500 mm |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bezoekersstoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 570 |
Belangrijkste specificaties
- Stapelbaar ontwerp voor ruimtebesparing
- Koppelbaar voor flexibele opstellingen
- Sterk stalen frame met 2 cm doorsnede
- Comfortabele bekleding van 100% polyacryl
- Tijdloze grijze kleur past bij elk interieur
- Set van 4 stoelen voor extra waarde
- Eenvoudige montage zonder gereedschap
- Ideaal voor vergaderzalen en evenementen
- Robuust en duurzaam voor langdurig gebruik
- Lichtgewicht voor eenvoudige verplaatsing
Nemen niet veel ruimte in tot u ze nodig heeft
Het zou zonde zijn als stoelen die slechts af en toe gebruikt worden veel ruimte in beslag nemen. Ga dan voor een stapelbaar alternatief waarop uw gasten en medewerkers toch prima kunnen zitten wanneer nodig.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.