Geolied beukenfineer, afneembaar, gestoffeerd zitkussen, verstelbare hoogte 55 – 74 cm.
Laneve scheerwol (100 % zuivere scheerwol, geen kleurstoffen die zware metalen bevatten, “Second Nature”: hernieuwbaar en composteerbaar, slijtvastheid: 5 jaar garantie/50.000 martindale schuurcycli.
| Artikelnummer | 1182407 |
| EAN/UPC | 4032376010198 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Blauw |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 36 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Inclusief | 1 x Balanskruk |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1119_96_32042 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | nest nature |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Balanskruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Type voet | Massief houten basis |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 48 mm – 63 mm |
| Wieltjes | 0 |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 380 |













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.