De zitting hoogte kan verschillen van 460 mm tot 685 mm zodat u deze kunt aanpassen naar eigen wens. Het 100% polypropyleen geïnjecteerde materiaal verzekerd u dat deze krukken comfortabel, bestendig en makkelijk schoon te maken zijn. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 1035080 |
| EAN/UPC | 3660141232714 |
| 2. Number per UOM | 5 |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 380 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | meet powered by PAPERFLOW |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Kruk |
| Type stoel | Kruk |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 460 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 460 mm |
| Zelfmontage | Ja |
Perfect voor zowel binnen als buiten
Dit samengestelde pak van vijf barkrukken is klaar voor gebruik en voldoet aan al uw wensen.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.