Deze set van twee barkrukken zijn gemaakt van multiplex en zijn bekleed met 100% polyester. De voeten en voetensteun zijn gemaakt van taps toelopend zwart geëpoxeerd staal voor extra veiligheid. Deze barkrukken worden ongemonteerd geleverd. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 1035076 |
| EAN/UPC | 3660141233063 |
| 2. Number per UOM | 2 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Goud |
| Breedte rugleuning | 500 mm |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Kleur | Goud |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | meet powered by PAPERFLOW |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Barkruk |
| Type stoel | Barkruk |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 730 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 730 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Set van 2 barkrukken
- Multiplex zitting met stijl
- Bekleding van 100% polyester
- Zwart geëpoxeerd stalen poten
- Taps toelopende poten voor stabiliteit
- Voorzien van voetensteun
- Ongemonteerd geleverd voor gemak
De perfecte keus voor een elegante atmosfeer
Wanneer het een tijdloos design is welke zowel bestendig als comfortabel is wat u zoekt, dan is deze 730 mm hoge stoel perfect voor jou.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.