Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1211442 |
| EAN/UPC | 4032376019856 |
| 2. Number per UOM | 1 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 40 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Kruk |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 790 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 540 mm |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 400 |













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.