Verchroomd frame, zitkussen beuken multiplex, naturel geverfd, zonder bekleding, incl. verbinders, stapelbaar (max. 10 stoelen), zithoogte 43,5 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1162121 |
| EAN/UPC | 4032376009888 |
| 2. Number per UOM | 2 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte zitting | 43.5 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Hoogte rugleuning | 410 mm |
| Kleur | Beuken |
| Made In | Germany |
| Materiaal zitting/rugleuning | Hout |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Stapelstoel |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 metalen poten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zitdiepte | 370 |
Belangrijkste specificaties
- Compact en stapelbaar ontwerp
- Set van 2 stoelen
- Sterk verchroomd frame
- Gemaakt van beuken multiplex
- Geschikt voor intensief gebruik
- Eenvoudig te koppelen met verbinders
- Maximale stapelhoge van 10 stoelen
- Natuurlijk geverfd hout
- Met comfortabele zithoogte
- Ideaal voor flexibele zitoplossingen

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.