Zwart frame, 4 poten, zitting en rug gestoffeerd, stapelbaar (tot 6 stoelen), zithoogte 47 cm, met armleuningen. Minimale bestelhoeveelheid: 2 stuks.
| Artikelnummer | 1204070 |
| EAN/UPC | 4032376059128 |
| Afmetingen | 590 (B) x 560 (D) x 830 (H) mm |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Vaste armleuning |
| Basis productkleur | Blauw |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 440 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte rugleuning | 380 mm |
| Inclusief | 2 x Stapelbare stoel |
| Kleur | Blauw |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 2518_V3_A_30612 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Stapelbare stoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Stapelbaar tot 6 stoelen
- Comfortabele stofbekleding
- Inclusief vaste armleuningen
- Blauwe kleur voor stijlvol design
- Stevig zwart frame met 4 poten
- Makkelijk te verplaatsen
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.