Parelmoer zilver frame, ronde buis, gestoffeerde zitkuip, zithoogte 46 cm.
Onderhoudsvriendelijke, slijtvaste bekledingsstof, 100% polyester, martindale schuurweerstand: 100,000.
| Artikelnummer | 1182577 |
| EAN/UPC | 4032376036907 |
| Afmetingen | 380 (B) x 570 (D) x 920 (H) mm |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 380 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Framekleur | Parelmoer zilver |
| Hoogte rugleuning | 49 mm |
| Inclusief | 1 x Sledestoel |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 2149_08_26397 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Sledestoel |
| Stapelbaar | Niet stapelbaar |
| Type stoel | Bezoekersstoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 390 |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.