Chromen frame, gestoffeerde zitting, zithoogte 48 cm.
Kunstleer voor de hoogste eisen in de contractsector. Extreem slijtvast en robuust, vuilafstotend, desinfecteerbaar, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen met water en neutrale zeep. Huidvriendelijk – aangenaam zacht. Zeer goede lichtbestendigheid.
| Artikelnummer | 1182408 |
| EAN/UPC | 4032376078594 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Blauw |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 33 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Inclusief | 1 x Kruk |
| Kleur | Caribisch blauw |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1134_01_30565 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Kruk |
| Rails | Ja |
| Type stoel | Kruk |
| Type voet | 4 metalen poten |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 48 mm – 48 mm |
| Wieltjes | 0 |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 330 |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.