Zwarte kunststof voet, gestoffeerde zitting, in hoogte verstelbaar door gaslift, ontgrendelingsring, incl. wielen voor tapijt, zithoogte 39 – 50 cm.
Kunstleer voor de hoogste eisen in de contractsector. Extreem slijtvast en robuust, vuilafstotend, desinfecteerbaar, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen met water en neutrale zeep. Huidvriendelijk – aangenaam zacht. Zeer goede lichtbestendigheid.
| Artikelnummer | 1182471 |
| EAN/UPC | 4032376075074 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 40 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Inclusief | 1 x Draaikruk |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1282S_RI_30572 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Type voet | Stervoet kunststof |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 39 mm – 50 mm |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 400 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.