De krachtige compacte lamp. Flexibel: kleurtemperatuur en verlichtingssterkte kunnen in 3 stappen worden aangepast, afhankelijk van het tijdstip van de dag en uw persoonlijke wens. Goede verlichting van een beperkt gebied met een sterke lichtbehoefte. Extreem zuinig: nieuwste led-technologie. Handig: stabiele arm met flexzone voor het nauwkeurig instellen van de lichthoek. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
Gebruik de kleurvario-optie door de basis licht aan te raken. De arm is 35,7 cm lang met een kop van 16 x 6 cm. De basis is 16,5 x 10,6 cm. Wordt altijd geleverd in dezelfde kleur als de kop. Vervangbare led-module, LED 616 lumen. Zeer populair model voor thuiskantoren.
| Artikelnummer | 1191217 |
| EAN/UPC | 4002390080743 |
| Afmetingen | 106 (B) x 265 (D) x 375 (H) mm |
| Basis productkleur | Groen |
| Bevestigingsmethode | Vrijstaand |
| Breedte | 106 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 375 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Limoen |
| Lamptype | LED (verwijderbaar) |
| Manufacturer Part No | 8201752 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 616 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Flexibele lichtinstelling
- Krachtige compacte lamp
- 3 kleurtemperatuur opties
- Verlicht beperkt gebied goed
- Extreem zuinige LED-technologie
- Stabiele arm met flexzone
- Kleur aanpasbaar via voet
- Perfect voor thuiskantoor
Voor optimale verlichtingsoplossingen kiest u MAUL
De MAULpearly is de krachtige, compacte bureaulamp die u nog mist. Strak design en extreem zuinig dankzij de nieuwste ledtechnologie.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.