De op het bureau gemonteerde MAULjuvis is zowel energiebesparend als comfortabel in het leveren van een constante lichtregeling via bewegings- en daglichtsensoren. Het heeft een traploos instelbare dimmer op basis van activiteit en individuele voorkeuren. De lichtuitstraling van de lamp past zich ook automatisch aan het verlichtingsniveau van de ruimte aan. Het geeft ca. 50% opwaartse en ca. 50% neerwaartse lichtuitstraling.
Deze lamp bevat ingebouwde LED-lampen die niet kunnen worden vervangen. Hij vermindert het uitgestraalde licht automatisch na een periode van 30 minuten als er geen beweging wordt waargenomen, als het daarna na 30 minuten geen beweging decteert, schakelt het automatisch uit. Maak u geen zorgen dat de MAULjupiter veel ruimte in beslag neemt, want de gesplitste voet past gemakkelijk rond de tafelpoten.
Deze lamp draagt het technische concept ‘Made by MAUL’.
| Artikelnummer | 1098957 |
| EAN/UPC | 4002390075077 |
| Afmetingen | 280 (B) x 610 (D) x 1.960 (H) mm |
| Basis productkleur | Zilver |
| Breedte | 280 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 1960 mm |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 8258695 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Lamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 13060 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Energiezuinige LED-verlichting
- Automatische lichtsensoren
- Traploos dimbaar licht
- Aanpasbare lichtsterkte
- Vernuftig ruimtebesparend ontwerp
- 50% opwaarts en neerwaarts licht
- Automatisch uitschakelen
- Geschikt voor bureau montage
- Bewegingssensor voor energiebesparing
- Technisch concept ‘Made by MAUL’
Light het op met MAUL
Met de MAULjuvis kunt u de algemene en werkplekverlichting aanpassen aan de individuele behoeften en taken met een hoge lichtkwaliteit, onafhankelijk van de natuurlijke of kunstmatige omgevingsverlichting.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.