Constante lichtregeling via bewegings- en daglichtsensoren. Traploze dimmer op basis van activiteit en individuele voorkeuren. Door iedereen als aangenaam ervaren: gecombineerde directe/indirecte werkplekverlichting. Ca. 50 % opwaartse en ca. 50 % neerwaartse lichtuitstraling. Dubbel gebruik: directe verlichting van het bureau en indirecte verlichting van de ruimte. GS-logo voor gecontroleerde veiligheid, technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
De MAULjaval en MAULjuvis zijn gecertificeerd door TUV- GS, dat verzekert u van een hoogkwalitatief product, bewezen getest door een extern bedrijf. Dit maakt het ook zeer onderscheidend in kwaliteit ten opzichte van andere producten, MAUL maakt het beter.
| Artikelnummer | 1191210 |
| EAN/UPC | 4002390087261 |
| Afmetingen | 280 (B) x 610 (D) x 1.200 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Bevestigingsmethode | Klembaar |
| Breedte | 280 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Hoogte | 1200 mm |
| Inclusief | 1 x vloerlamp |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED (sensor, dimbaar) |
| Manufacturer Part No | 8258702 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Vloerlamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 13060 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Klembaar vloerlamp design
- Dimbare LED verlichting
- Constante lichtregeling
- Bewegingssensoren
- Daglichtsensoren
- Traploze dimmer
- Directe/Indirecte verlichting
- 50% opwaartse lichtuitstraling
- 50% neerwaartse verlichting
- Dubbel gebruik verlichting

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.