Designlamp voor uw bureau met dubbele arm. Flexibel: pas traploos de kleurtemperatuur aan. De lichtsterkte kan in 4 niveaus worden ingesteld met een dimmer, afhankeiljk van het moment van de dag en de persoonlijke behoeften. Modern ontwerp: strakke lijnen, eenvoudige elegantie. Exquisite: armen van aluminium, geborsteld en geanodiseerd. Grote lichtstraal door lange dubbele arm met schaduwvrije verlichting van bovenaf. Extreem zuinig: de nieuwste led-technologie. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
Hoowaardige bureaulamp met een kleurencario-optie. Uitstekend ontwerp. De led telt 618 lumen, en is vervangbaar. De kop van de Grace kan in elke gewenste hoek of positie gedraaid worden. U raakt simpelweg de dimfunctie in de kop aan, ook voor de kleurvariofunctie.
| Artikelnummer | 1191196 |
| EAN/UPC | 4002390081139 |
| Afmetingen | 205 (B) x 545 (D) x 466 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Bevestigingsmethode | Vrijstaand |
| Breedte | 205 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Hoogte | 466 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | LED (dimbaar) |
| Manufacturer Part No | 8205090 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 618 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Dimbare LED-bureaulamp
- Kleurtemperatuur verstelbaar
- Modern en strak ontwerp
- Dubbele arm voor extra bereik
- Schaduwvrije verlichting
- Zorgvuldig ontworpen veiligheid
- Aanraakgevoelige bediening
- Hoogwaardige aluminium armen
- 600+ lumen lichtopbrengst
- Draaibare lampenkop
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.