Breid uw werkplek uit met dit extra ladeblok met centraal slot, bestaande uit 4 lades met zelfsluitend mechanisme, de bovenste lade is voorzien van een pennenbakje, om al uw markers en potloden binnen handbereik te houden. Dit bureauladeblok is in hoogte verstelbaar van 720 tot 760 mm.
| Artikelnummer | 1107656 |
| EAN/UPC | 04044917432697 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 430 (B) x 800 (D) x 760 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Inclusief | 1 x Extra ladeblok |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4190 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Bureauladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Centraal slot voor veiligheid
- Zelfsluitend mechanisme lades
- Inclusief pennenbakje
- In hoogte verstelbaar
- 4 ruime lades
Extra opbergruimte voor uw bureau
Een must-have item van Kerkmann , houdt al uw documenten en spullen georganiseerd op uw werkplek. Deze ladekast is in hoogte verstelbaar zodat u hem netjes onder uw bureau kunt wegstoppen, of hem kunt plaatsen op de plek waar u hem nodig heeft.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.