Als u extra ruimte nodig heeft voor het opbergen van kantoorartikelen en andere dingen, maar u heeft niet genoeg plek voor extra archiefkasten bij uw werkplek, dan heeft Hammerbacher de oplossing voor u met dit bureauhoge vaste ladeblok. Dit permanente ladeblok wordt geleverd op een bureauhoogte van 720 mm, zodat het optimaal gebruikt kan worden onder uw bureau en weinig ruimte in beslag neemt.
Met behulp van twee verstelbare planken kunt u de legborden van dit permanente ladeblok naar eigen wens indelen. De vriendelijke grijze kleur zorgt ervoor dat dit vaste ladeblok in elke omgeving past zonder uit de toon te vallen. U ontvangt het permanente ladeblok in de beproefde kleuren van Hammerbacher en kunt hem dus moeiteloos combineren met andere meubels van Hammerbacher.
| Artikelnummer | 9214480 |
| EAN/UPC | 4032062000267 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 400 (B) x 800 (D) x 720 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 720 mm |
| Inclusief | 1 x Permanent ladeblok |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | V1630/5 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Monteerservice | Nee |
| Product Type | Permanent ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Bureauhoogte: 720 mm
- Inclusief 4 ruime lades
- Optimaal voor kleine ruimtes
- Eenvoudig onder bureau te plaatsen
- Flexibele indeling met planken
- Neutrale grijze kleur
- Past in elke kantooromgeving
- Compatibel met Hammerbacher meubels
Betrouwbare meubels van Hammerbacher
Met meubels van Hammerbacher zit u altijd goed.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.