Mobiel ladeblok TC30 BS. 80 cm diep. Romp: eiken / voorkant: eiken 42,8 x 51,2 x 80 cm, 1/2/3/3 HE Centrale ladevergrendeling. Metalen handvat BS. Organisatielade. 25 kg draagvermogen 75% uitschuifbaar. Zelfsluitend Inclusief 3 lades. Gelijmd. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
| Artikelnummer | 1207143 |
| EAN/UPC | 4032062186343 |
| Aantal hangmappenladen | 0 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 41140 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC30/E/E/BS |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Eikenhouten design
- Mobiel ladeblok
- Centrale vergrendeling
- 3 ruime lades
- Metalen handvatten
- Zelfsluitende lades
- Organisatielade inbegrepen
- Tot 25 kg draagvermogen
- 80 cm diepe lades












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.