Mobiel ladeblok TC30 BM. 80 cm diep. Romp: wit / voorkant: wit 42,8 x 51,2 x 80 cm, 1/2/3/3 HE Centrale ladevergrendeling. Gebogen handvat BM. Metalen organisatielade. 25 kg draagvermogen 75% uitschuifbaar. Zelfsluitend Inclusief 3 lades. Gelijmd. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
| Artikelnummer | 1207138 |
| EAN/UPC | 4032062140277 |
| Aantal hangmappenladen | 0 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 41280 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Kleur | Wit |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC30/W/W/BM |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Mobiel ladeblok 80 cm diep
- Witte romp en voorkant
- 42,8 x 51,2 x 80 cm
- Centrale ladevergrendeling
- Gebogen handvat BM
- Metalen organisatielade
- 25 kg draagvermogen
- 75% uitschuifbaar
- Inclusief 3 lades
- 8 mm dikke achterwand













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.