Mobiel ladeblok TC30 BM. 80 cm diep. Romp: beuken / voorkant: beuken 42,8 x 80 x 51,2 cm, 1/2/3/3 HE Centrale ladevergrendeling. Gebogen handvat BM. Metaal. Organisatielade. 25 kg draagvermogen. Deels uitschuifbaar voor 75%. Zelfsluitend, Inclusief 3 lades. Gelijmd. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
| Artikelnummer | 5088694 |
| EAN/UPC | 4032062121719 |
| Aantal hangmappenladen | 0 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 43620 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Inclusief | 1 x Mobiel ladeblok |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC30/6/6/BM |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.