Mobiel ladeblok TC30 BM. 80 cm diep. Romp: eiken / voorkant: eiken 42,8 x 51,2 x 80 cm, 1/2/3/3 HE Centrale ladevergrendeling. Gebogen handvat BM. Metalen organisatielade. 25 kg draagvermogen wanneer 75% uitgetrokken. Zelfsluitend, Inclusief 3 lades. Gelijmd. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
| Artikelnummer | 1207137 |
| EAN/UPC | 4032062162842 |
| Aantal hangmappenladen | 0 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 41280 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC30/E/E/BM |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Mobiele eiken ladeblok
- Efficiënte ladevergrendeling
- Metalen organisatielade
- Tot 25 kg draagvermogen
- Zelfsluitende lades
- 3 ruime lades inbegrepen
- Robuuste 8mm achterwand
- Eenvoudig te verplaatsen














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.