Het Hammerbacher mobiel ladenblok AC20 SG heeft 4 wieltjes en is daardoor verrijdbaar. Creëer extra opbergruimte zonder dat u daarvoor beenruimte hoeft in te leveren. Het ladenblok beschikt over 3 laden, waarvan er één geschikt is om hangmappen in op te bergen, en is niet afsluitbaar. Verder is het ladenblok gemaakt van gemelamineerd spaanplaat en heeft het de volgende afmetingen: 42,8 x 58 x 59 cm. Verkrijgbaar in een mooie esdoorn finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 8860140 |
| EAN/UPC | 4032062120422 |
| Aantal hangmappenladen | 1 Lade |
| Aantal laden | 2 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VAC20/3/3/SG |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Ahorn |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XDSM |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Mobiele opslagruimte onder uw bureau
Berg documenten en hangmappen op in dit mobiele ladenblok van Hammerbacher. Gemaakt van stevig en duurzaam melamine.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.