Deze Hammerbacher boekenkast is 80 x 40 x 200,4 cm groot en heeft twee verstelbare planken. Kies zelf hoe u uw boekenkast wil indelen. De stevige basis zorgt ervoor dat de boekenkast altijd op z’n plaats blijft staan, zelfs als deze volledig gevuld is. De boekenkast is robuust en makkelijk te onderhouden en heeft een esdoorn finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 4907034 |
| EAN/UPC | 4032062023624 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 2.004 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 800 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 25 kg |
| Hoogte | 2004 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 6000/3 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Ahorn |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XDSM |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- 4 verstelbare planken
- Robuuste constructie
- Makkelijk te onderhouden
- Esdoorn finish
- Ideaal voor kantoor en thuis
- Stevige basis voor stabiliteit
Al uw boeken netjes georganiseerd
Professioneel opbergsysteem met verstelbare planken voor eindeloos veel combinaties. Met een mooie esdoornt finish.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.