Draaistoel Premium 1 VSDP1. Stof 100% polyester: 150.000 schuurbewegingen. Zwart. Totale hoogte 116-133 cm. Breedte zitting: 50 cm. Punt synchroonmechanisme automatisch. 3D-armleuning aluminium. 2D hoofdsteun, bekleed, Meshstoffen rug. GS-teken. Draagkracht: 130 kg. Hoogwaardig frame van gepolijst aluminium. Universele dubbele zwenkwielen. Diameter 65 mm. Leveringsconditie: gedemonteerd, gemonteerd.
| Artikelnummer | 1228234 |
| EAN/UPC | 4032062148853 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 130 kg |
| Gewicht | 21500 g |
| Inclusief | 1x draaistoel |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VSDP1/D |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Hammerbacher |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Draaistoel |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 540 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 450 |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.