Deze Germania kast biedt een goede toevoeging aan uw interieur, zowel qua uitstraling als functionaliteit. Wanneer u meer ruimte nodig heeft voor bestanden, mappen of persoonlijke bezittingen komt de Germania Monteria archiefkast goed van pas. De deuren hebben een demper, waardoor ze zonder geluid sluiten en nooit voor overlast zullen zorgen. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
Dankzij het stevige melamine met een harscoating bent u ervan verzekerd dat deze kast gemaakt is van duurzaam materiaal en bestand is tegen krassen en andere vormen van schade. De witte kast heeft een rustige uitstraling, waardoor hij in elk interieur zal passen. Of het nu voor op kantoor of bij u thuis is.
| Artikelnummer | 1156602 |
| Aantal compartimenten | 2 |
| Aantal legborden | 2 Planken |
| Afmetingen | 800 (B) x 370 (D) x 1.200 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 800 mm |
| Deurtype | Draaideur |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 10.00 kg |
| Gewicht | 45464 g |
| Hoogte | 1200 mm |
| Inclusief | 1 x kast |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4202-84 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | GERMANIA |
| Naam meubelprogramma | Monteria |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Op de meubels van Germania kunt u vertrouwen
Germania biedt met hun Monteria assortiment comfortabel kantoormeubilair voor een betaalbare prijs.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.