| Artikelnummer | 1215474 |
| EAN/UPC | 6090314558544 |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 410 mm |
| Breedte zitting | 410 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Hoogte rugleuning | 405 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | FIE.005 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Staande bureaufiets |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type stoel | Bureaufiets |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 570 mm – 800 mm |
| Wieltjes | 4 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 305 |
euroseats Staande bureaufiets Stof Zwart 853 mm
€470.12 Oorspronkelijke prijs was: €470.12.€127.87Huidige prijs is: €127.87.
Artikelnummer: SKUcH5EM8eCVq Categorieën: Ergonomische Stoelen & Krukken, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Staande bureaufiets Stof Zwart 853 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Kantoormeubelen
€30.26
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bureaus & Tafels
€68.99
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.