| Artikelnummer | 1215479 |
| EAN/UPC | 6090317592521 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Rood |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21 g |
| Hoogte rugleuning | 560 mm |
| Inclusief | Verona Bureaustoel rood – rood, handleiding |
| Kleur | Rood, wit |
| Manufacturer Part No | 01.VER.WH.RED |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 48 cm – 580 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 520 |
euroseats Bureaustoel Gaas Rood 520 x 1111 mm
€127.87
Artikelnummer: SKUkh1vbJX5om Categorieën: Bureaustoelen, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Bureaustoel Gaas Rood 520 x 1111 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71
Aanbieding!
Inrichting
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€30.26
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.