| Artikelnummer | 1215475 |
| EAN/UPC | 6090306760726 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Blauw |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21 g |
| Hoogte rugleuning | 560 mm |
| Inclusief | Verona Bureaustoel blauw – blauw, handleiding |
| Kleur | Blauw, wit |
| Manufacturer Part No | 01.VER.WH.BLUE |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 48 cm – 580 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 520 |
euroseats Bureaustoel Gaas Blauw 520 x 1111 mm
€124.10
Artikelnummer: SKU0HYI9NLBub Categorieën: Bureaustoelen, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Bureaustoel Gaas Blauw 520 x 1111 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€113.15
€113.15
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
€129.71
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€116.74
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.