Een stoel voor iedereen – dit is het fundamentele idee achter Indeed. Prestaties in plaats van polarisatie. Betrouwbaarheid in plaats va speelsheid. Esthetische uitmuntendheid die mensen prikkelt. Deze aspecten hebben we gebruikt voor het combineren van ergonomische, technische en economische eisen om dit design concept te creëren. Het werkt!
| Artikelnummer | 1185093 |
| EAN/UPC | 4260749141723 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 2D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 450 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 150 kg |
| Gewicht | 17000 g |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 7046_SLP |
| Merk | Dauphin |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 440 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch ontwerp voor optimaal comfort
- Synchro Tilt mechanisme voor dynamisch zitten
- 2D verstelbare armleuningen voor persoonlijke aanpassing
- Geschikt voor personen tot 150 kg
- Stijlvolle zwarte afwerking past in elke kantoorruimte
- Duurzaam en robuust frame voor langdurig gebruik
- Geschikt voor diverse werkplekken en thuisgebruik
- Verstelbare zithoogte voor individueel comfort
- Stille wielen voor soepele mobiliteit
- Gemakkelijk te monteren met gebruiksvriendelijke handleiding
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.