CEP bureaulamp Ecoline. In hoogte verstelbare burolamp, gemaakt van aluminium en staal. Garantie: 5 jaar. Gewicht: 1550 g. Afmetingen (HxBxD): 400 x 150 x 150 mm. Kleur: grijs.
| Artikelnummer | 6035130 |
| EAN/UPC | 3462151000969 |
| Afmetingen | 150 (B) x 150 (D) x 400 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 150 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Hoogte | 400 mm |
| Kleur | Grijs |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 2001000961 |
| Materiaal | Aluminium, staal |
| Merk | CEP |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | LED-bureaulamp |
| Spanning (Volt) | 240 V |
| Totale lichtstroom in Lumen | 145 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 3 W |
Extra plat voor een kleine voet
LED lamp. Aluminium en staal zijn 100% recycleerbaar








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.