De Flex bureaulamp is een praktische en slimme verlichting voor werkplekken. Dankzij de ultraflexibele arm kan de lampkop naar eigen inzicht in verschillende richtingen worden gedraaid. Hij biedt homogene en regelbare verlichting dankzij de softtouch dimschakelaar. Het tijdloze ontwerp past perfect bij alle interieurs. Gemaakt van staal en kunststof. Verlichtingstemperatuur: 3000 K. IRC meer dan 80. Watt: 7 W. Afmetingen: 16 x 16 x 60 cm. De stroomkabel is 1,8 meter lang.
De ledlamp in deze bureaulamp kan niet vervangen worden.
| Artikelnummer | 1198936 |
| EAN/UPC | 3462159012797 |
| Afmetingen | 160 (B) x 160 (D) x 600 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 160 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x Lamp met EU-stekker |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2002900011 |
| Merk | CEP |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 300 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 7 W |
Belangrijkste specificaties
- Ultraflexibele lamparm
- Homogene verlichting
- Dimmen met softtouch knop
- Modern en tijdloos ontwerp
- Lampkop in diverse richtingen
- Verlichtingstemperatuur: 3000 K
- IRC waarde boven de 80
- Energieverbruik: 7 W
- Compacte afmetingen
- Lange kabel van 1,8 m






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.