Stalen kast met legborden met een staaldikte van 0,9 mm over de hele constructie.
De kast is perfect voor archiefruimtes en opslagruimtes. Opbergruimte kan eenvoudig worden gecreëerd door de tussenschotten te verplaatsen, die standaard worden meegeleverd.
| Artikelnummer | 1283431 |
| EAN/UPC | 8720061028967 |
| Afmetingen | 1.000 (B) x 300 (D) x 1.980 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 1000 mm |
| Gewicht | 64000 g |
| Hoogte | 1980 mm |
| Inclusief | 12 x Legborden, 36 x Scheidingswanden |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | PBDK21037037 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Ceha |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Robuuste stalen constructie
- Aanpasbare legborden
- Ideaal voor archiefopslag
- Gemakkelijk te monteren
- Stootvast design











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.