Het Bisley ladenblok Note is een handige opbergoplossing voor onder uw bureau die weinig ruimte in beslag neemt, maar waardoor uw werkomgeving netjes opgeruimd kan blijven. Dit compacte ladenblok heeft twee afsluitbare laden, waardoor u uw bezittingen veilig kunt opbergen. De afmetingen van het ladenblok zijn 42 x 56,5 x 50,2 cm en het is zilver van kleur.
| Artikelnummer | 6817383 |
| EAN/UPC | 5020073780949 |
| Aantal hangmappenladen | 1 Lade |
| Aantal laden | 1 Lade |
| Afmetingen | 420 (B) x 565 (D) x 502 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 502 mm |
| Kleur | Zilver |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | NWA59M1SF855 |
| Merk | Bisley |
| Naam meubelprogramma | Quattro |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Stijlvol zilver van kleur
Voor een opgeruimde werkplek en veilig opgeborgen bureauaccessoires. Compact genoeg om onder uw bureau te passen.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.