Bisley Home heeft een scala aan kantoormeubilair ideaal voor elk thuiskantoor. De Home Mobile kast is de perfecte aanvulling op uw werkplek en biedt u volop opbergruimte.
Deze kast wordt geleverd met 1 hangmappenlade en 1 opberglade. De lades hebben kogellagerrails voor een makkelijke toegang, samen met de kunststof handgrepen aan de voorkant van de lades. Sommige lades zijn ook afsluitbaar, zodat ze volledig beschermd zijn.
| Artikelnummer | 4687462 |
| EAN/UPC | 5020073708837 |
| Afmetingen | 413 (B) x 400 (D) x 672 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 413 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 14000 g |
| Hoogte | 672 mm |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | PFA3645 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Bisley Home |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- 3 afsluitbare lades
- Geschikt voor hangmappen
- Makkelijk toegankelijke lades
- Lichtgrijs design
- Mobiliseerbaar voor thuiskantoor
- Kogellagerrails voor soepele werking
- Ruime opbergruimte
- Kunststof handgrepen
Orden uw werkplek precies zoals u dat wilt
Heeft u een stevige, maar betaalbare archiefkast nodig voor uw thuiskantoor? Bisley Home Filer is precies wat u zoekt om uw werkplek altijd opgeruimd te houden.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.