Bisley garderobekast E782A04G505 is van metaal en heeft 4 legplanken. Afsluitbaar met een cylinderslot. De afmetingen zijn 91,4 x 195 cm. In de kleur blauw, grijs. Dit product wordt gemonteerd geleverd.
Let op: De producten worden rechtstreeks bij de klant afgeleverd. Indien gewenst worden ze uitgepakt en wordt de verpakking teruggenomen. De levering vindt plaats op de begane grond, achter de eerste deur van het kantoor van de eindgebruiker, of op een bovenverdieping als er een geschikte lift beschikbaar is.
Als levering op een bovenverdieping nodig is en er geen lift beschikbaar is, leveren we tot maximaal de 2e verdieping met een rechte, brede trap. We gaan ervan uit dat één persoon, met behulp van een trappensteekwagen, de goederen naar boven kan dragen.
| Artikelnummer | 6475626 |
| EAN/UPC | 5020073797190 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal deuren | 2 Deuren |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 914 (B) x 400 (D) x 1.950 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Blauw |
| Breedte | 914 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 70 kg |
| Gewicht | 58040 g |
| Hoogte | 1950 mm |
| Kleur | Lichtgrijs, oxfordblauw |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | E782AAG505 |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Bisley |
| Product Type | Draaideurkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- Metaal met 4 legplanken
- Afsluitbaar met cylinderslot
- Gemonteerd geleverd
- Lichtgrijs en oxfordblauw
- Afmeting 914 x 1950 mm













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.