Een moderne bureaustoel met praktische verstelmogelijkheden, een elegant design en gecertificeerde ergonomie. De uitgekiende combinatie van ademende netstof en slijtvast materiaal zorgt altijd voor maximaal comfort en een aangenaam zitklimaat.
Ergonomische bureaustoel volgens EN-1335 certificaat. Uitgerust met een synchroon mechanisme die in 4 posities kan worden vergrendeld. Verder heeft deze bureaustoel nog een diepteverstelling door de zitting te verschuiven, een verstelbaar lichaamsgewicht en 3D-verstelbare armleuning met zachte bekleding. De rugleuning is gemaakt van zwart gaas. Een kunststof design voetenkruis met multifunctionele wielen met een diameter van 60 mm. Bekleding met 100.000 Martindale en 5 jaar garantie.
| Artikelnummer | 1266671 |
| EAN/UPC | 7434950376336 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 657 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Gewicht | 19000 g |
| Inclusief | 1 x Bureaustoel, zitting incl. mechanisme, rugleuning, hocker, armleuningen, wielen |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | BISEN1335ZW |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | Bisley |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 570 mm |
Belangrijkste specificaties
- Synchroon mechanisme vergrendeling
- Diepteverstelling zitting
- 3D-verstelbare armleuningen
- Ademende mesh rugleuning
- Multifunctionele wielen 60 mm


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.