Binnenzitting van gelaagd hout bedekt met polyurethaanschuim. Rugleuning gemaakt van polypropyleen met polyurethaanschuim en in hoogteverstelbare lendensteun. Permanent contactmechanisme. Nylon voet met zwenkwielen. Hoogteverstelbaar: 920-1080 mm.
| Artikelnummer | 1183914 |
| EAN/UPC | 8033540637216 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 430 mm |
| Breedte zitting | 460 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte rugleuning | 410 mm |
| Inclusief | 1 x Stoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1111014IAA |
| Massa-evenwicht systeem | Nee |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Stoel |
| Rails | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Nee |
| Type mechanisme | Permanent contact |
| Type stoel | Werkstoel |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 460 mm – 590 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 420 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch ontwerp voor comfort
- In hoogte verstelbare rugleuning
- Permanent contactmechanisme
- Binnenzitting van gelaagd hout
- Bekleding met polyurethaanschuim
- Duurzame nylon voet met wielen
- Zwart vinyl voor stijlvolle uitstraling
- Zwenkwielen voor gemakkelijke mobiliteit
- Geschikt voor diverse werkplekken
- Eenvoudige hoogteverstelling














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.