Na het douchen of baden gaat het verwenprogramma meteen door: wanneer u uit het bad stapt, worden uw voeten ondergedompeld in de knuffelzachte laag van de hoogwaardige “Sky”-badmatten van onderhoudsvriendelijke microvezel. Elke “Sky” badmat heeft een bijzonder zachte, ca. 30 mm hoge pool van onderhoudsvriendelijke microvezels en een anti-slip rug met een latex coating. De microvezelmatten voor badkamers en gastentoiletten kunnen tijdens de delicate wasbeurt gemakkelijk in de wasmachine worden gewassen.
| Artikelnummer | 1082014 |
| EAN/UPC | 4059382083343 |
| Afmetingen | 60 (B) x 100 (D) cm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Gewicht | 960 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Microvezel, PS (Polystyreen) |
| Merk | Sky |
| Model | Sky |
| Product Type | Badmat |
Belangrijkste specificaties
- Knuffelzachte microvezel
- 30 mm hoge pool
- Onderhoudsvriendelijk
- Anti-slip latex rug
- Wasbaar in de machine
Wasbaar op 40°, snel droog en eenvoudig te onderhouden
Maak van uw badkamer een feel-good oase en verbeter deze visueel met de “Sky” badmat.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.