| Artikelnummer | 1274266 |
| EAN/UPC | 4250950261037 |
| Aantal legborden | 8 |
| Afmetingen | 850 (B) x 160 (D) x 475 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 850 mm |
| Gewicht | 9000 g |
| Hoogte | 475 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL5.169 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Beuken |
| Product Type | Wandplank |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
WOHNLING Spaanplaat Wandplank 8 850 x 160 x 475 mm Bruin Beuken
€80.04 Oorspronkelijke prijs was: €80.04.€55.19Huidige prijs is: €55.19.
Artikelnummer: SKUmsSWtw1aek Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Spaanplaat Wandplank 8 850 x 160 x 475 mm Bruin Beuken” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€113.15
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Inrichting
€116.83
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.