| Artikelnummer | 1274256 |
| EAN/UPC | 4250739279680 |
| Aantal legborden | 0 |
| Afmetingen | 440 (B) x 330 (D) x 440 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 440 mm |
| Gewicht | 9000 g |
| Hoogte | 440 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL1.206 |
| Materiaal | Massieve Indische palissander |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Indisch palissander |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 0 440 x 330 x 440 mm Bruin Sheesham
€158.24 Oorspronkelijke prijs was: €158.24.€102.02Huidige prijs is: €102.02.
Artikelnummer: SKUJaPgT5xg7n Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 0 440 x 330 x 440 mm Bruin Sheesham” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€116.83
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
Bureaus & Tafels
€116.74


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.