| Artikelnummer | 1274248 |
| EAN/UPC | 4250739288729 |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 360 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Barkruk |
| Type stoel | Barkruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 790 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 540 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 360 mm |
WOHNLING Barkruk Kunstleer In hoogte verstelbare zitting Zwart 110 kg 390 x 390 x 790 mm
€118.58
Artikelnummer: SKUpWmDfL6LO4 Categorieën: Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Barkruk Kunstleer In hoogte verstelbare zitting Zwart 110 kg 390 x 390 x 790 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€116.83
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€116.74
€129.71
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
€113.15
Aanbieding!
Inrichting
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
€129.62























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.