| Artikelnummer | 1274253 |
| EAN/UPC | 4250950241329 |
| Basis productkleur | Crème |
| Breedte zitting | 360 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Barkruk |
| Type stoel | Barkruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 820 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 570 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 360 mm |
WOHNLING Barkruk Kunstleer In hoogte verstelbare zitting Taupe 110 kg 380 x 380 x 820 mm
€118.67
Artikelnummer: SKUTxoZJeTYY4 Categorieën: Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Barkruk Kunstleer In hoogte verstelbare zitting Taupe 110 kg 380 x 380 x 820 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Bureaus & Tafels
€68.99
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Kantoormeubelen
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.