| Artikelnummer | 1274250 |
| EAN/UPC | 4250950224506 |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte zitting | 360 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Kleur | Donkerbruin |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Barkruk |
| Type stoel | Barkruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 790 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 540 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 360 mm |
WOHNLING Barkruk Kunstleer In hoogte verstelbare zitting Donkerbruin 110 kg 430 x 430 x 790 mm
€206.08 Oorspronkelijke prijs was: €206.08.€113.06Huidige prijs is: €113.06.
Artikelnummer: SKUbGw1hbqRnB Categorieën: Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Barkruk Kunstleer In hoogte verstelbare zitting Donkerbruin 110 kg 430 x 430 x 790 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Aanbieding!
€116.83
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.